Soukromé akce

Firemní a společenské akce v Třebíči

Ojedinělá atmosféra a originální nabídka našeho whisky baru přímo vybízí k firemním akcím a dalším společenským událostem. Můžete si rezervovat stůl, část baru nebo pro Vás celý bar uzavřeme a budeme se věnovat jen Vašim hostům. Večírek můžete doplnit o řízenou degustaci whisky Trebitsch, která zraje přímo v baru. To nikde jinde nezažijete.

DSC_4576_web_mobile.jpg
 

Akce v baru

Stylový whisky bar a degustace 

Původní soudomí židovských domků jsme citlivě rekonstruovali v historickém a řemeslném duchu. Každý kout zde má svůj příběh. V baru najdete kompletní nabídku whisky Trebitsch, výbornou kávu, pivo jako křen a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Občerstvení nebo raut pro Vás rádi připravíme. Můžeme Vás také vzít přímo do skladu, kde část whisky zraje.

Pokud chcete být jako jedna větší skupina pohromadě, můžete využít sklípek nedaleko našeho baru. Přesto, že se jedná o skutečný podzemní chladný a vlhký sklep, jsme schopni zajistit jeho vytopení pro pohodové posezení. Zajištění obsluhy, občerstvení a whisky Trebitsch je samozřejmostí. Sklep je ozvučený včetně dosahu WiFi. Ze sklepa je přístupný dvorek pro vekovní posezení. 

sklep2_mobile.jpg
 
 
Kontaktujte nás

Chcete si rezervovat stůl, celý bar nebo historický sklípek pro soukromou akci? Rádi byste navštívili náš daňový sklad? Kontaktujte nás a domluvíme se!

REZERVACE ONLINE